اپلیکیشن اعلام نرخ طلا و ارز اپلیکیشن اعلام نرخ طلا، سکه و ارز اپلیکیشن اعلام نرخ طلا، سکه و ارز با امکاناتی ویژه برای مشاهده بیشترین و کمترین نوسانات همراه با هشدار افزایش و کاهش قیمت ها را روی انواع سیستم عامل موبایل و کامپیوتر خود نصب و استفاده کنید.

اپلیکیشن تلفن همراه

اپلیکیشن آرامیس

اپلیکیشن آرامیس برای افرادی که به صورت ۲۴ ساعت نیازمند دریافت نرخ های لحظه ای و دقیق از مسکوکات طلا ،ارز، رمز ارزها و بورس می باشد.

اپلیکیشن آرامیس اعلام نرخ لحظه ای (انس طلای جهانی ،آبشده نقدی کیلویی و بنکداری کمتر از کیلو ، هر گرم طلا ۱۸ عیار ۷۵۰ ،هرگرم طلای ۱۸ عیار متفرقه ۷۴۰ ، هر گرم طلای ۲۴ عیار، یک مثقال طلای ۱۷ عیار جهانی ، هر گرم طلای ۲۰ عیار ، هر گرم طلای ۲۱ عیار ،دلار ، یورو ، درهم ، لیر ، نقره ، تمام سکه ۸۶ (یک بسته ) ، تمام سکه ۸۶ نقدی ، نیم سکه ۸۶ نقدی ، ربع سکه ۸۶ نقدی ، سکه گرمی ، تمام سکه طرح قدیم ، ارزش طلای هر سکه ، شاخص کل بورس و رمز ارزها می باشد)

  • نمایش قیمت ها با نرخ خرید و فروش

  • سیستم هشدار پیامکی و ایمیلی سر رسید نرخ

  • کاربران اپلیکیشن آرامیس می توانند برای هر آیتم نرخی قیمت سر رسید مشخص کنند و زمانی که نرخ آن با نرخ سر رسید مشخص شده یکی شد، اپلیکیشن آرامیس یک پیامک به کاربر ارسال خواهد کرد که این موضوع را اطلاع دهد.

  • نمایش نمودارهای نوسان

با کلیک روی هر آیتم نرخی می توانید نمودارهای مرتبط با آن را در بازه زمانی مشاهده نمایید

  • آرشیو نرخ ها

با کلیک بر روی هر آیتم نرخی پنجره ای باز خواهد شد که در آن آرشیو قیمت های اخیر  آیتم نرخی موجود میباشد و با انتخاب تاریخ مد نظر، قیمت های آن روز نمایش داده خواهد شد.

  • شبکه های اجتماعی اقتصادی

بخشی جذاب از اپلیکیشن آرامیس برای آن دسته از کسانی که به دنبال دریافت اخبار اقتصادی مرتبط با طلا ، ارز،     رمزارزها ، بازار خودرو مسکن می باشند . در هرپست بارگزاری شده افراد زیادی در حال تبادل نظر می باشند . شما هم می توانید به آن ها بپیوندید.

درشبکه های اجتماعی اقتصادی آرامیس شما می توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید .

پیج های مورد علاقه خود را دنبال کنید و پیج شخصی خود را بسازید.

اعلام نرخ طلا، سکه و ارز