اپلیکیشن اعلام نرخ طلا و ارز اپلیکیشن اعلام نرخ طلا، سکه و ارز اپلیکیشن اعلام نرخ طلا، سکه و ارز با امکاناتی ویژه برای مشاهده بیشترین و کمترین نوسانات همراه با هشدار افزایش و کاهش قیمت ها را روی انواع سیستم عامل موبایل و کامپیوتر خود نصب و استفاده کنید.

اپلیکیشن تلفن همراه

اپلیکیشن آرامیس یکی دیگر از خدمات کاربردی و محبوب در بین کسانی است که می خواهند بدون نیاز به کامپیوتر شخصی یا باز کردن یک نرم افزار از قیمت های لحظه ای طلا، سکه و ارز با خبر شوند.

در صنف طلا و جواهر یکی از نیازهای مهم دسترسی فوری به میزان تغییر قیمت هاست که شما با محصولات و خدمات شرکت آرامیس به بهترین شکل ممکن از این امکانات برخوردار می شوید و در هر مکان و شرایطی از آخرین نوسانات بازار طلا و ارز مطلع می شوید.

اپلیکیشن اعلام نرخ آرامیس تنها به یک تلفن همراه و اینترنت نیاز دارد و با نصب آن و وارد کردن شماره تلفن خود به قیمت های سکه، طلا و ارز دسترسی پیدا می کنید.

این نرم افزار دارای دو تب است یکی برای اعلام نرخ طلا و ارز و دیگری برای اعلام قیمت انواع سکه ها طراحی شده است. این اپلیکیشن با دقتی باور نکردنی تمامی تغییرات را به صورت لحظه ای به شما اعلام می کند و از کمترین و بیشترین نوسانات قیمت در طول شبانه روز آگاه می شوید.

تنها کافی است این برنامه را روی تلفن همراه خود اعم از سیستم عامل اندروید و IOS نصب کنید، شماره همراه خود را وارد کنید و پس از دریافت کد فعال سازی تمامی نرخ ها را مشاهده کنید.

در تب قیمت انواع طلا و ارز، نرخ انس طلا، آبشده نقدی (کیلویی کف بازار)، ۱ گرم ۱۸ عیار آبشده (۷۵۰)، ۱ گرم ۱۸ عیار متفرقه (۷۴۰)، یک گرم طلای ۲۴ عیار، آبشده بنکداری (کمتر از کیلو)، یک مثقال طلای ۱۷ عیار جهانی، درهم و لیر ترکیه را می توانید با تغییر نوسانات لحظه ای داشته باشید.

در تب قیمت انواع سکه شما نرخ تمام سکه فردا (۱بسته) ۸۶، تمام سکه ۸۶ امروزی (۱بسته) سکه طرح قدیم، نیم سکه تاریخ ۸۶، ربع سکه تاریخ ۸۶، سکه گرمی، ارزش طلایی سکه طرح جدید و تمام سکه ۸۶ نقدی را مشاهده خواهید کرد.

اپلیکیشن اعلام نرخ طلا و ارزتمامی این نرخ ها بر اساس منابع معتبر و در لحطه تغییر می کنند، بنابراین هیچ گونه شکی برای استفاده از این برنامه به دل خود راه ندهید! برای پشتیبانی و رفع هر گونه مشکل با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۵۸۵۰۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به بهترین نحو شما را راهنمایی کنند.

علاوه بر اینها شما از مشاهده امکانات دیگری از قبیل معاملات لحظه ای پاساژ افشار، سبزه میدان و اخبار روز نیز برخوردار خواهید شد. از دیگر ویژگی های جالب توجه این برنامه هشدار به هنگام نوسانات در صورت افزایش یا کاهش قیمت ها است که روی تلفن همراه شما ظاهر می شود.

این برنامه علاوه بر سیستم عامل اندروید و IOS دارای یک نسخه وب است که می توانید آن را بر روی انواع سیستم عامل های کامپیوتر مانند ویندوز، مک و لینوکس نیز داشته باشید و قیمت های به روز را مشاهده کنید.

اپلیکیشن اعلام نرخ طلا و ارزمعطل نکنید و همین حالا برنامه های اعلام نرخ آرامیس را از طریق لینک های زیر دانلود و نصب کنید و شماره پشتیبانی ما برای ثبت نام تماس حاصل فرمایید.

اعلام نرخ طلا، سکه و ارز